BMW Apple CarPlay a AirPlay nabízíme pro všechny vozy BMW

CarPlay je chytřejší a bezpečnější způsob, jak používat iPhone v autě – umožňuje vám lépe se soustředit na silnici. Když je iPhone připojený k BMW Apple CarPlay, můžete využívat navigaci, telefonovat, posílat a přijímat zprávy, poslouchat hudbu a dělat spoustu dalších věcí.

BMW Apple CarPlay

Apple CarPlay, AirPlay, Android auto a zrcadlení mobilu nabízíme pro vozidla BMW uvedená v seznamu níže. Jedná se o BMW cca od roku 2003.

U BMW s Apple CarPlay z výroby nabízíme nastavení obrazu CarPlay na celou obrazovku.

CarPlay nabízíme i pro BMW, kde není možné objednat CarPlay přes Connected Drive.

Apple vytvářel integraci spotřebitelských technologií do vozů více než deset let. CarPlay přináší propojení vozu a iPhone tak, aby vznikl promyšlený zážitek, který umožňuje řidiči soustředit se na řízení a zároveň mít možnost dělat vše, co chce dělat se svým iPhonem.

Apple CarPlay je k dispozici od iOS 7 a pracuje s telefony iPhone od modelů iPhone 5s, iPhone 5c a iPhone 5.

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu.

Kompatibilita Apple CarPlay pro BMW

bmw carplay aktivace

BMW Apple CarPlay a Android Auto umíme dodělat, kromě BMW, i pro MINI, Rolls Royce, Mercedes Benz, Lexus, Audi, Škoda, VW, Porsche a další. Po instalaci Apple CarPlay nastavíme a připojíme telefon, předvedeme funkčnost a poradíme jak CarPlay používat. Návod od Apple zde.

Na originálním vestavěném displeji budete mít Google mapy, Waze, Mapy.cz, TomTom, Sygic, Spotify a další aplikace. Zároveň můžete zrcadlit YouTube, Netflix, O2 TV atd.

Připojení k BMW Apple CarPlay a AirPlay je pomocí bezdrátové WiFi technologie nebo přes kabel USB. 

K BMW Apple CarPlay a Android Auto nabízíme za výhodných podmínek instalaci češtiny do BMW, vypnutí funkce Start Stop, aktualizaci navigačních dat. Vyrábíme a opravujeme BMW klíče. Pokud nemáte vybraný typ navigace, nabízíme instalaci navigací do BMW.  Pokud máte navigaci nefunkční, tak nabízíme i opravy BMW navigací.

Pro objednání BMW Apple CarPlay nás kontaktujte. Najdeme společně nejlepší řešení pro vaše konkrétní auto.

Carplay BMW carplay apple carplay BMW carplay android auto android BMW carplay apple carplay carplay