BMW Apple CarPlay a AirPlay nabízíme pro všechny vozy BMW

CarPlay je chytřejší a bezpečnější způsob, jak používat iPhone v autě – umožňuje vám lépe se soustředit na silnici. Když je iPhone připojený k BMW Apple CarPlay, můžete využívat navigaci, telefonovat, posílat a přijímat zprávy, poslouchat hudbu a dělat spoustu dalších věcí.

BMW Apple CarPlay

Apple CarPlay, AirPlay, Android auto a zrcadlení mobilu nabízíme pro vozidla BMW uvedená v seznamu níže. Jedná se o BMW cca od roku 2003.

U BMW s Apple CarPlay z výroby nabízíme nastavení obrazu CarPlay na celou obrazovku.

CarPlay nabízíme i pro BMW, kde není možné objednat CarPlay přes Connected Drive.

Apple vytvářel integraci spotřebitelských technologií do vozů více než deset let. CarPlay přináší propojení vozu a iPhone tak, aby vznikl promyšlený zážitek, který umožňuje řidiči soustředit se na řízení a zároveň mít možnost dělat vše, co chce dělat se svým iPhonem.

Apple CarPlay je k dispozici od iOS 7 a pracuje s telefony iPhone od modelů iPhone 5s, iPhone 5c a iPhone 5.

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu.

Kompatibilita Apple CarPlay pro BMW

bmw carplay aktivace

BMW Apple CarPlay a Android Auto umíme dodělat, kromě BMW, i pro MINI, Rolls Royce, Mercedes Benz, Lexus, Audi, Škoda, VW, Porsche a další. Po instalaci Apple CarPlay nastavíme a připojíme telefon, předvedeme funkčnost a poradíme jak CarPlay používat. Návod od Apple zde.

Na originálním vestavěném displeji budete mít Google mapy, Waze, Mapy.cz, TomTom, Sygic, Spotify a další aplikace. Zároveň můžete zrcadlit YouTube, Netflix, O2 TV atd.

Připojení k BMW Apple CarPlay a AirPlay je pomocí bezdrátové WiFi technologie nebo přes kabel USB. 

K BMW Apple CarPlay a Android Auto nabízíme za výhodných podmínek instalaci češtiny do BMW, vypnutí funkce Start Stop, aktualizaci navigačních dat. Vyrábíme a opravujeme BMW klíče. Pokud nemáte vybraný typ navigace, nabízíme instalaci navigací do BMW.  Pokud máte navigaci nefunkční, tak nabízíme i opravy BMW navigací.

Pro objednání BMW Apple CarPlay nás kontaktujte. Najdeme společně nejlepší řešení pro vaše konkrétní auto.